Niejeden miłośnik nowiutkich telefonów wie na pewno, że jesienią 2017 roku przypada okrągła rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego telefonu Apple

Niejeden fan produktów spółki Apple śledzi na pewno nowinki oraz premiery tej firmy. Niedawno na rynku odbyła się premiera iPhone 7, a dzisiaj nie szepce się o niczym innym, jak o kolejnym modelu.
Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska firma przygotowała taką niespodziankę, że wszyscy oszaleją z podziwu.

kupić

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew wcześniejszym regułom tej jesieni nie zobaczymy w sprzedaży upgrade modelu z ubiegłego roku – czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowiutki model. Ponoć spółka ma zamiar bardzo zaskoczyć swoich klientów.

Jeżeli ten artykuł daje Ci do myślenia, kliknij tu oraz oprócz tego zdobądź ważne informacje (www.centrumwygody.pl/), które też są godne wspomnienia.

Rzecz jasna nikt nie wie, jakie będą to nowinki i na pewno spółka zostawi parę atrakcji aż do ostatniej minuty, ale z pewnych źródeł już dzisiaj wiadomo, że będzie to rewolucja. Jesienny iPhone podobno ma całkowicie pozbyć się nie tylko bocznych ścianek, ale również dolnej oraz górnej. Zatem guzik Home będzie całkowicie zintegrowany z ekranem, aby caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita. Podobno także obudowa ma być wykonana ze szkła. Całość ma sprawić, że design obudowy naprawdę będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone ma być cieńszy od swego poprzednika i tracić mniej baterii.

To dobra wiadomość dla tych, którzy stale zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować smartfonu. Szepce się również o tym, że kolejny model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy plotki się spełnią? Najbliższy okres to zweryfikuje.

, ,

Related posts

Niezwykle szerokaj paleta obiektywów do Canona

Nabywając sprzęt do fotografowania musimy brać pd uwagę również dostosowany do niego obiektyw.
Dzięki dostępności nadzwyczaj szerokiej gamy obiektywów do Canona, winien on spełnić wymogi nawet niezwykle wybrednych fotografów.

Latest posts

Maty kapilarne

Maty kapilarne świetnie pełnią swą funkcję oddając ciepło efektywnie oraz równomiernie. Funkcjonuje to na takiej samej regule jak grzanie ziemi przez słońce z góry. Tak jak promienie słońca, tak i promieniowanie cieplne wychodzące z mat ogrzewa równomiernie całą powierzchnię we wnętrzu.

Narzędzia są niezbędne w każdej dziedzinie ludzkiej aktywności. Jakie narzędzia są Ci najbardziej niezbędne?

potrzebne do pracy, jedyne w wielu momentach – narzędzia. cóż byśmy bez nich poczęli? Nawet podstawowe sprawy byłyby dla nas za bardzo wymagające, nie wspominając już o bardziej wymagających zadaniach. dobrze zdawali sobie z tego sprawę również pierwsi ludzie, którzy korzystali z nieskomplikowanych narzędzi i dzięki temu z powodzeniem mogli pokonywać swoje problemy. Współcześnie dojście do narzędzi jest bezproblemowe, więc towarzyszą nam one przy małych naprawach, przy większych zadaniach, jak przy całkowicie ogromnych budowach, jak na przykład wiertnica.

Zakres usług szklarskich

Szklarz, to fach typowo rzemieślniczy, jaki wymaga nieprzeciętnej dokładności, wytrwałości jak też odpowiednich manualnych zdolności.
Aby móc realizować pracę szklarza, konieczne jest techniczne przyuczenie do rzemiosła jak też praktyka.

Paręwskazówek, jak najszybciej znaleźć mieszkanie dla swojej rodziny nad Bałtykiem

Stolica województwa pomorskiego przyciąga nie tylko turystów. Energicznie rozwijające się w regionie sektory usługowe i branże technologiczne, zwiększają atrakcyjność rynku pracy. Nic więc dziwnego, że swoją zawodową karierę próbuje budować tam wiele osób z całej Polski. Jeśli zechcemy się osiedlić nad morzem, najlepiej rozpocząć od wytypowania dla siebie i swojej rodziny stosownego mieszkania.

Wyjątkowe oferty mieszkań we Wrocławiu i Trzebnicy

Wynajęcie i kupno mieszkań nie jest czymś, czego każdy z nas podejmuje się na co dzień. Niemało osób nieprzerwanie przeszukuje portale z propozycjami dotyczącymi szans wynajmowania oraz zakupu mieszkań oraz apartamentów, dlatego pojawia się ich obecnie tak sporo. Miejscowość taka jak Trzebnica cieszy się wyjątkowym zaciekawieniem i nic dziwnego. Niemało ofert pracy, wyjątkowe krajobrazy czy umiejscowienie na istotnym węźle komunikacyjnym – całość przemawia na korzyść postawienia na mieszkanie właśnie w tak wyjątkowych warunkach.