Stawiasz dom? Nie zapomnij o porządnym stropie i kominie.

Każdy strop to poziomy element, który z jednej strony jest podłogą, a z drugiej sufitem. Pewnie i solidnie stworzony winien odpowiednio przenieść ciężkość na pionowe fragmenty budowli – ściany, czy kolumny. Nowoczesną technologią są w tej dziedzinie stropy Teriva.

Ich znakiem rozpoznawczym jest obciążenie charakterystyczne równomiernie rozłożone ponad ciężar własny konstrukcji. Stropy Teriva stworzone są z belek z dźwigarami kratowymi, betonowej wylewki, którą wytwarza się na budowie i pustaków stropowych. Stropy Teriva (sprawdź ) to nowoczesne oraz sprawdzone metody dedykowane dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, jak i użyteczności publicznej – a więc dla każdego.

Może któryś komentarz ze strony (www.bsinspekcja.pl/kontakt/) Cię dotknął? Masz ochotę na niego odpowiedzieć? Namawiamy Cię do tego z zaangażowaniem. Oczekujemy na Ciebie!

jadalnia

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame

Przy budowie domu nie może też zabraknąć kominów, a to co najbardziej jest niezbędne to systemy kominowe (więcej ). Krótko tłumacząc – systemy kominowe to złożone z wielu warstw kominy, które eksportują spaliny z domów na zewnątrz. Te rozwiązania stworzone są do pracy z każdym gatunkiem opału: gazu, węgla, drewna, oleju opałowego a również pozostałymi. Systemy kominowe produkuje się ze stali szlachetnej a także kwasoodpornych ceramicznych rur. W skutek użycia tych materiałów możliwe jest odpowiednie zachowanie temperatury w przewodzenie spalinowym. Systemy kominowe to też gwarancja i zapewnienie, że zostanie utrzymany właściwy ciąg spalinowy. Nowatorskie i profesjonalne rozwiązania pozwalają zastosować systemy kominowe praktycznie w każdym typie domów.

Systemy kominowe to oferta, którą ewidentnie należy obudować, a najdoskonalej do tego nadają się pustaki kominowe (sprawdź ).

Nie masz ochoty skończyć ciekawego zagadnienia na jednym wpisie? W takim razie zachęcamy do kolejnych – kliknij w źródło tanie schody i przenieś się na zbliżoną stronę.

Są one wyprodukowane z keramzytobetonu, co daje im znaczną ognioodporność, izolację akustyczną, a również są oporne na działanie temperatur i zdadzą egzamin w różnych warunkach atmosferycznych. Pustaki kominowe są porządnym oraz mocnym materiałem, a z innej perspektywy lekkim, co daje szybkie i proste budowanie kanałów wentylacyjnych. Za sprawą tego pustaki kominowe nie eksploatują konstrukcji ścian i stropów, a co za tym idzie są bezpieczne.

Related posts

Latest posts

Czy w dzisiejszych czasach każdy, kto zechce może zbudować dom, który będzie spełnieniem marzeń.

Zgodnie ze starym porzekadłem ludowym, zadaniem prawdziwego mężczyzny jest spłodzić potomka, posadzić drzewo i wybudować własny dom. O ile dwa pierwsze zadania nie powinny nastręczać większych problemów, o tyle budowa domu jest już znacznie poważniejszym wyzwaniem. Wiele osób nie chce się nigdy decydować na takie wyjście, wybierają oni dużo wygodniejsze życie na mniejszym metrażu mieszkania w bloku wielorodzinnym.

System centralnego odkurzania

Sprawdź, czemu warto postawić na zainstalowanie centralnego odkurzacza w domu. Dowiedz się, z czego złożony jest system centralnego odkurzania i jak poprawnie go zamontować.