Sekrety perfekcyjnej pani domu

Perfekcyjna pani domu ma własne wypróbowane metody na uporanie się z codziennym bałaganem. Wszyscy wiedzą, iż nie sposób posprzątać, cała komplikacja polega na tym, ażeby zrobić to dobrze jak też utrzymać czystość na długo.
Mnóstwo osób ma problemy z organizacją w toku porządkowania i wyborem właściwych preparatów, na szczęście możesz temu zaradzić.

jak wyjąć szufladę z pralki
sprzęt - odzwierciedlenie

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Niżej przedstawiam kilka cwanych pomysłów i rozwiązań, jakie na pewno przydadzą się każdemu z nas. Wyeliminuj kamień z słuchawki prysznicowej.

Przeglądnij naszą stronę. Możesz przeczytać tam następne interesujące wpisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło informacji na ten temat.

Wlej do plastikowego woreczka ocet, nałóż go na słuchawkę prysznicową, przymocuj gumką po czym zostaw na noc. Następnego dnia natrysk będzie bez zabrudzeń – i to bez ogromnego nakładu roboty! W jaki sposób wyczyścić robot kuchenny – polecana strona? Tutaj również można użyć wody z octem bądź sodą oczyszczoną. Wypadł ci gdzieś na podłogę kolczyk, klamra lub jakikolwiek inny drobny obiekt i nie można go odnaleźć? Narzuć na rurę od odkurzacza rajstopy, zabezpiecz je gumką recepturką po czym nałóż końcówkę. Teraz standardowo odkurz posadzkę, ściągnij końcówkę i wyselekcjonuj spośród drobnych śmieci swą zgubę.

Narzuć grubą gumkę na otwartą puszkę z farbką. Usuwaj nadmiar farby z pędzla przez pocieranie go o gumkę – w tenże sposób utrzymasz kraje puszki w czystości. Wykorzystaj zwisający organizer na buty do magazynowania środków czystości. Organizer zawieś wysoko na drzwiczkach szafki by utrzymać środki czystości z dala od dzieci i by zaoszczędzić sporą ilość powierzchni.
Pomaluj klucze różnorodnymi kolorami lakierów do pazurków ażeby łatwiej je odróżniać. Nie wyrzucaj podręczników od przyrządów AGD/RTV. Dowiesz się z nich np. jak wyjąć szufladę z pralki – ciąg dalszy.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.