Prezentujemy najlepsze zoom’y według fotoreporterów

Dla osób lubujących się w fotografii bardzo ważną sprawą jest dobór odpowiedniego oraz jak najlepszego obiektywu. Właśnie on jest podstawowym punktem w drodze do stworzenia najładniejszych fotografii.
W głównej mierze kupowanym przez fotografów – zarówno początkujących, jak i specjalistów – jest obiektyw sigma 17-50mm.

Odróżnia się takimi profitami, jak stałe światło i niezwykle dobry zakres z kątem. Posiada on też stabilizację obrazu, a także ultradźwiękowy napęd autofocusa, co jest ważne podczas robienia perfekcyjnych fotografii. Soczewka ma uniwersalny zoom i waży względnie niezbyt dużo. Można go stosować z wieloma modelami aparatów. Również i stosunek w centrum kadru jest niezwykle wyraziste, na co każdy fotografista przede wszystkim skupia swój wzrok. Obiektyw sigma 17-50mm jest wyposażony w przysłonę F2.8, w związku z czym najlepiej nada się on do takich kategorii zdjęć, jak portret albo krajobraz.
sigma 17-50mm

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com
Ultraszerokokątnym zoom’em przeznaczonym do lustrzanek cyfrowych jest sigma 10-20mm, niezwykle popularny wśród fotografów. Potęguje to uwaga, iż obiektyw ten dostał niegdyś nagrodę TIPA.

Czy pragniesz zdobyć nowe informacje na opisywany wątek? Jeżeli tak, to zobacz, jakiego rodzaju komunikaty zawiera porządna witryna, zapewne także Cię zainteresują.

Jest zbudowany z czternastu części, a także waży jedynie 470g. Został on także oznaczony złotym paskiem z serii EX, co zwiększa jego wspaniały wygląd. W centrum pola ma niezwykle wysoką jakość zdjęcia, a także sprawny i dyskretny autofokus. Sigma 10-20mm idealnie sprawdza się w trakcie pracy pod ostrym światłem – .

Jest również zgrabny, dzięki czemu bez większych problemów zmieści się nawet w przysłowiowej „kieszeni”.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://www.gohero.pl/kamera-dji-osmo-pocket-2), która też Cię zaintryguje. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu problematyce.

To obowiązkowa część w torbie każdego fotografa, jak też dobrego fotoreportera.

, ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wskazane jest kupić w działkę?

Szanse, jakie stwarza dzisiaj branża nieruchomości, nadal poddawane są rozmaitym procesom. Liczba osób zaciekawionych nabyciem działki budowlanej w województwie zachodniopomorskim nieprzerwanie rośnie, dlatego pracownicy firm próbują stwarzać jak najdogodniejsze warunki i modyfikować swoje propozycje.

Chcesz zbudować dom, który będzie tani w utrzymaniu? Zwracaj uwagę szczególnie na jakość wybieranych materiałów!

Niemalże każdy, kto kiedykolwiek interesował się kwestią budowy domów i porównania kosztów utrzymania domu a mieszkania, oczywiście wie doskonale, że utrzymanie domu jest o wiele bardziej kosztowne niż opłacanie czynszu w mieszkaniu. Jednocześnie właściwie każdy z nas marzy o swoim domu na wsi - jak sprawića, żeby to marzenie się spełniło, a równocześnie aby być w stanie utrzymywać swoje miejsce zamieszkania?Jeżeli naprawdę zależy Ci na zmniejszeniu kosztów utrzymania budynku, wtedy bez wątpienia powinieneś zainteresować się sprawą ekologicznych domów.

Odnowienie własnego domu

Wrocław to jedno z miast zaraz po Warszawie, w jakim tak szybko rozwija się sektor budowniczy. Podyktowane jest to coraz obszerniejszym napływem ludności w te rejony. Studenci już nie tak często typują Stolicę, obecnie to akurat Wrocław przeżywa prawdziwe oblężenie. W tym mieście także coraz więcej rodzin bierze kredyty na nowe obiekty mieszkalne. Wszystko to w rzeczy samej jest przyczyną rozwoju na tym terenie branży remontowej. Powstaje również coraz więcej przedsiębiorstw proponujących produkty konieczne do wyposażenia wnętrz.