Które kolory wybrać do toalety?

Według chińskiej filozofii aranżacji i projektowaniu wnętrz, łazienka stanowi najistotniejszy, najważniejszy punkt miejsca zamieszkania. Zasady feng shui w łazience to woda, która ma specjalne znaczenia – warunkuje szczęście, zdrowie, karierę, symbolizuje płodność i oczyszczenie. W związku z tym, urządzając w swoim domu toaletę, warto poznać się z tym zasadami, gdyż niskim nakładem finansowym możemy w ten sposób urządzić miejsce wypełnione harmonią i bezpieczeństwem.

Kliknij tutaj

Istotna zasada feng shui w łazience mówi o utrzymaniu w pomieszczeniu czystości i ładu. W praktyce oznacza to prawidłowe sprzątanie łazienki i także usunięcie wszystkich niepotrzebnych przedmiotów. Zgodnie z feng shui różnorodne akcesoria, a w tym kosmetyki, szczotki, grzebienie, urządzenia elektryczne, takie jak suszarka lub lokówka pozostawione w widocznym miejscu hamują przepływ energii, co niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Następna ważna zasada, którą prosto wprowadzić w życie, to funkcjonalizm.

Zgodnie z feng shui musimy pozbywać się każdych zużytych lub zepsutych sprzętów. Przedmioty, które już nie swojej funkcji, a więc popsute suszarki, puste opakowania po kosmetykachlub środkach czystości, winniśmy jak najszybciej wyeliminować z naszej przestrzeni, ich obecność przypomina nam właśnie o niezałatwionych sprawach ewentualnie przykrych sprawach, tym samym oddziałując ujemnie na nasz nastrój. Najlepszym miejscem na łazienkę jest północna czy też tylna część domu, stosunkowo odlegle od centrum jak również najlepiej oddalona od pokoju dziennego. Inaczej mówiąc, musi to być miejsce umiejscowione najdalej od miejsc, w których na ogół przebywamy. Kiedy również mamy taką opcję, warto zatroszczyć się o to, aby łazienka znalazła się w innym punkcie niżeli w sąsiedztwie sypialni, oraz kuchni (znajdź nas tutaj). Jeśli chodzi o kolory w łazience to wedle zasady feng shui powinna być utrzymana w odcieniach pastelowych.

Skoro jesteś pewien, że ten wątek jest dla Ciebie ciekawy, to zobacz, że także praktyczna witryna (https://www.projektoskop.pl/wystroj-okien-i-dekoracje-okienne-inspiracje/) ma równie ważne informacje – kliknij tutaj.

Korzystny klimat tworzą barwy takie jak, np. jasne odcienie pomarańczy jak również błękitów, beżu, zieleni czy też brązu.

Szczególnie zaleca się, aby dominowały barwy słońca.

Mamy dla Ciebie kolejny link (https://bestem.com.pl/produkty/opakowania-tekturowe/) – tam odkryjesz masę intrygujących informacji i treści. Nie czekaj tylko loguj się!

Kolory w łazience tak ścian, jak i szczegółów powinno się dobierać w zależności od lubionej energii. Każdemu żywiołowi odpowiada albowiem inna paleta kolorystyczna. Barwy słusznie dobrane do domowników zapewnią im wyczucie relaksu i uspokojenia.

, , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób wykończyć swoje mieszkanie w modnym stylu?

Urządzenie własnego wnętrza to niemałe wyzwanie. Staramy się uczynić wszystko, żeby efekt naszych wysiłków był jak najlepszy, aczkolwiek bywa różnie. Trzeba się dobrze przygotować i wszystko dokładnie przemyśleć, ponieważ jedynie wówczas wynik będzie odpowiednio satysfakcjonujący. O jakich zmianach w mieszkaniu winniśmy pomyśleć?

Stolica – najważniejszy punkt rynku nieruchomości

Warszawa jest miastem, w którym rynek nieruchomości stale się rozwija. Agencje nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie tylko mieszkań, ale też powierzchni dedykowanych do urządzenia biura czy rekreacji. Zatrudnienie pośredników, których z łatwością odszukać można po wstukaniu w wyszukiwarkę np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i daje nadzieję na znalezienie lokum, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.