Jakie urządzenia nadają się do robienia zdjęć I nagrywania filmów wyczynowcom.

Każdy sportowiec chciałby mieć kamerę jak GoPro Hero 2. Jest to jednak perfekcyjna kamera do kręcenia obiektów podczas uprawiania sportu. Podstawową korzyścią tej kamery jest w szczególności bardzo pomocny i wygodny ekran LCD, który jest dotykowy. Sprawia to, iż obsługiwanie tej kamery jest bardzo łatwe oraz komfortowe. Pomimotego, że wyświetlacz jest zabudowany sama kamera jest w pełni odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także jest w stanie wytrzymać aż czterdziestu metrów pod wodą.

Kamera sportowa

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć kamera GoPro to znakomita zabawka do osób, które w pułapie całkiem zaawansowanym pragną nagrywać własne i innych wyczyny sportowe i nie tylko. Poza filmami kamera GoPro Hero 4 umie wykonywać też doskonałe zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a dodatkowym plusem jest to, iż zdjęcia da się wykonywać zdjęcie w trybie tradycyjnym a także Time Lapse. Dodatkowym plusem, jaki przekonuje użytkowników do zakupu GoPro Hero 4 to rewelacyjne jakościowo zdjęcia w trybie nocnym, dzięki temu, że GoPro Hero 4 posiada wsparcie trybów nocnych takimi dodatkami jak Night Photo.

Niezwykle ciekawym narzędziem do kręcenia ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najbardziej innowacyjny to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, dzięki któremu da się skuteczniej sterować. Ten sprzęt to przede wszystkim znakomita sterowność, klarowna informacja o baterii, jak również sposobność uczenia się w symulatorze. Z pewnością można stwierdzić, że DJI Phantom to rewelacyjny dron, który jest poręczny i funkcjonuje w powietrzu przez aż dwadzieścia minut.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Należy dodatkowo wspomnieć, iż ten dron (sprawdź cenę DJI Air 2S na gohero.pl) staruje z pozycji pionowej. Bez wątpienia również DJI ma rewelacyjny design, dzięki czemu zwraca uwagę, a poza tym zaletą jest zainstalowany system autopilot z GPS (kliknij w camonboard.pl). Bardzo istotne jest także to, że wszelkie parametry lotu są doskonale dostrajane przez fachowców.

Żeby odpowiednio móc nagrywania klipów ze sportami trzeba mieć bardzo dobry sprzęt. Przy uprawianiu sportu szalenie ważna jest w szczególności jakość, a więc należy kupować najlepszy sprzęt. Poprzez to właśnie nagrania będą rewelacyjne.

, ,

Related posts

Latest posts

Wrocław – dobre miejsce na biuro firmy

Każda większa działalność gospodarcza musi posiadać biuro, to niepodlegający dyskusji fakt. To jasne, że żaden biznesmen nie zainteresuje się przedsiębiorstwem, które przyjmuje ludzi w kawiarni. Porządne biuro w dobrej lokalizacji to teraz niebagatelny koszt, więc najlepszym rozwiązaniem staje się znalezienie biura do wynajęcia.

Jakim sposobem przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania?

Znacząca część z nas pragnie posiadać własne mieszkanie. Jest to bowiem nasza normalna kolej rzeczy, jaka ma miejsce wspólnie z naszym dojrzewaniem oraz stawaniem się coraz w wyższym stopniu niezależnymi. W dniu dzisiejszym sposobności otrzymania pierwszego mieszkania są niezmiernie duże, dlatego też bez kłopotu musimy odnaleźć coś dla siebie. Niemniej jednak w wielu przypadkach nie wiemy, które sposoby najlepiej wykorzystać, aby w niedługim czasie stać się posiadaczami użytecznego mieszkania.

Na co należy zwrócić uwagę przy kupnie nowego mieszkania w Warszawie?

Obecnie osoby poszukujące swojego mieszkania zwracają uwagę już nie tylko na koszty. Nabywcy mieszkań zanim podejmą decyzję rozpatrują różnorodne możliwości na rynku. Interesujące klientów nowe mieszkania Warszawa Bielany muszą posiadać zatem zdecydowanie więcej atutów niż tylko niewielka cena. Dzieje się tak głównie przez wzgląd na fakt, iż współcześnie nowych mieszkań na rynku gwarantowanych przez deweloperów jest bardzo dużo, a dodatkowo ich ceny spadają, co daje klientom o wiele większe możliwości w kwestii odnalezienia swojego własnego idealnego mieszkania.

Zamieszkaj we Wrocławiu

Aktualna tendencja na rynku nieruchomości jest niezwykle opłacalna dla klientów, w związku z tym warto teraz sprawić sobie własne mieszkanie. Wartości lokali w stolicy Dolnego Śląska kurczą się w podobnym tempie, jak w reszcie Polski, co powinno cię zachęcić mieszkania we Wrocławiu. W tym treściwym artykule zaprezentuję parę spraw, na które powinieneś koniecznie uważać. Wrocław ma wiele plusów, nęcących do osiedlenia tutaj, ale ma także parę wad.

Zmieniamy miejsce zamieszkania

Pomimo wygórowanych cen Warszawa nadal jest celem emigracji Polaków po studiach. Warszawa nadal mocno wyróżnia się od pozostałych miast naszego kraju (oczywiście, w dobrym tego słowa znaczeniu!) pod względem zarobków i możliwości rozwoju osobistego. Siedziby wielkich firm daje bardzo wiele miejsc pewnej pracy, dla ludzi zarówno z branży informatycznej, a także i dla tych z wykształceniem mniej technicznym - np. Księgowych czy ekonomistów.