Perfekcyjny system parkingowy – kilka ciekawostek

Elektroniczny System Obsługi Klientów to świetny fortel na obsługę klientów w większych jednostkach tj. stadiony, parki rozrywki, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Kluczowym zastosowaniem systemu parkingowego w zależności od zainteresowań jest obliczanie należności za dostępy, czy też czasu spędzonego w obiekcie.

Obsługa następuje na zasadzie zaliczki, bądź debetu, bądź mieszanej, zaliczka częściowa i kredyt do wykorzystania usług specjalnych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za zadanie polepszyć i nadgonić obsługę interesantów, uprościć sprzedaż usług na bazie zdefiniowanych cenników (źródło – elektroniczny system kontroli dostępu). ESOK GH ułatwia działalność obiektów o złożonej strukturze i zróżnicowanej działalności. Transpondery zegarkowe, lub w formie karty gwarantują prędką i bezpieczną obsługę klientów przy kasie, obsługę zamknięć w szafkach, weryfikację pozostałego czasu w skanerach na obiekcie, a dla pilnującego obiekt, bezgraniczne możliwości przewodzenia pracownikami i strukturami, przez wytwarzanie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking samochodowy

ESOK GH zezwala skuteczniej kierować obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej przez transpondery udoskonali obsługę użytkowników, powstrzymując okres obsługi do minimum. System parkingowy komponuje się z trzech detali. Sygnalizatorów zajętych, czy też pustych pozycji, wyświetlaczy LED pokazujących ilość pustych punktów na parkingu, komputera śledzącego działanie systemu. Zadaniem systemu parkingowego jest ułatwienie odszukania pustego położenia na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym poziomie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, wskazujące liczbę punktów w danym regionie. Dodatkowo nad każdym punktem znajduje się sygnalizator świetlny, wskazujący z odległa puste punkty. Odcień czerwony znamionuje punkty zajęte, zaś zielony miejsce wolne. Na punktach dla niepełnosprawnych montowane są odpowiednio światła czerwone, również niebieskie. Układ podłączony jest do decyzyjnego komputera, który okazuje obecny stan zajętości punktów, również prowadzi statystyki transferu aut.

Sprawdź również – system wypożyczalni.

, ,

Related posts

Telewizja fabryczna CCTV jako system służący do osłony mienia

Telewizja fabryczna jest to system służący do kontroli wizyjnej za pomocą aparatów video podłączonych do rejestratorów obrazu oraz monitorów.
Inne nierzadko spotkane nazwy systemów telewizorni przemysłowej to np. telewizja dozorowa czy też nadzorowanie wizyjny.

Reklamowanie się w autobusach linii 28

Każdy już pojął, że reklama jest dźwignią handlu. Codziennie ze wszystkich stron jesteśmy wręcz zasypywani różnego typu reklamami. Kiedy odpalamy rano telewizor. Kiedy mkniemy do pracy samochodem i słuchamy radia. Nawet, gdy decydujemy się wyruszyć do pracy autobusem, nie dość, że w drodze na przystanek możemy zauważyć wiele reklam, to jeszcze na wiacie przystanku zauważymy kolejną reklamę. A do tego dochodzą jeszcze reklamy w samym autobusie.

Latest posts

Perspektywa realności jest zależna od miejsca zamieszkania. To niezaprzeczalny fakt, a często i nie brany pod uwagę

Zabawne jest to, jak jak bardzo może się różnić nasza perspektywa zależnieod miejsca w którym mieszkamy.
Mieszkańcy dużych miast, starsi i młodsi funkcjonująnieco odmiennie niż ludzie mieszkający na wsi. To raczej normalne zjawisko, ale bardziej zastanawiające jest to, że mieszkańcy dużych miast marzą o tym, aby wyprowadzić się na wieś, i odwrotnie, mieszkańcy wsi z zazdrością patrzą na tych, co mieszkają w mieście szeregu możliwości.

Płytki wyborne do każdego rodzaju pomieszczenia w mieszkaniu

Jeżeli masz chęć wyselekcjonować do swojego mieszkania odpowiednie płytki musisz mieć na uwadze, iż współcześnie na rynku jest ogromny dobór, co sprawia, że często trudno zdecydować nam się na stosowny rodzaj glazury. Płytki różnią się od siebie formatem, formą, kolorem i strukturą, co sprawia, że do każdego miejsca należy wybrać ich odmienny rodzaj. Wszystkie płytki podłogowe muszą jednakże wyróżniać się odpornością na eksploatację, a także nie mogą bardzo łatwo się wycierać. Jeśli będą one odporne, wówczas to będą nam służyć przez wiele lat i nie będziemy musieć się kłopotać, iż przy najmniejszym uderzeniu ulegną one unicestwieniu.